Én még vegetálok nem nagyon pakolgatok mert sok a melóóóó...A zöldkártyám az megvan az EU kártya is a biztositásom az meg éves tehát nincs rá gondom,csak az asszonynak kell kötnöm itt a neten,de az is gyorsan megy
Nei Pori már nagyon vár minket
Szia Yvet!!! Annyira örülök, hogy jól érezted magad. Ugye nem volt baj a kicsivel? Szerintem vele volt a legkevesebb ...
Mesélj, írj, küldj képeket...
Robi, én tegnap kezdtem összarakni a kicsi lány holmijait, amit már a bölcsibe nem adok rá és lassan megnyitom a táskát és pakolok!!!! Két hét az két hét... Igaz, mi egy héttel korábban megyünk!!! A zöld kártyát már elintéztem, EU kártyát szintén, utasbiztosítást kell még kötnöm... Többet is néztem. Valakinek valamilyen tapasztalata... Kivéve Postabiztosító, amikor Stavroson ellopták az összes holminkat, semmit nem térített belõle vissza. A céges mobilról számlát kért (esze semmi!!), az ékszerekrõl számlát kért, az iratokat utólag akarta fizetni, miután már elkészültek, de végül abból sem kaptunk vissza egy fillért sem. Igazán megérte velük biztosítást kötni...
Yvett Szóhóz sem jutok
Remélem nagyon jól éreztétek magatokat....
Milyen volt az útatok,ide oda
Remélem kipihentétek magatokat és sokat kirándultatok...
Merre jártatok
Ha lessz egy kis idõd rakhatnál fel képeket is
Nagyon jó volt, tetszik Nei Pori, szerintem a lehetõ legjobb választás volt
Étterem terén mi szinte mindig máshol ettünk. Volt egy magyar pincér lány (az az étterem ahol egy bólogatós pincér baba áll a sarkon) de meg kell mondjam, hogy mikor utolsó nap a görög pincér szolgált ki valahogy nagyobb adagokat kaptunk... a gyerek is dupla meggylevet kapott
Arra figyeljetek, hogy az idegen vezetõ melyiket nem ajánlja. Amit ajánl, az viszont valszeg elég drága
Cserrobi mit szólsz, hogy ettem herkentyûket!!!
Üdv Yvett
Ha valaki megmondaná, hogy lehet képeket beszámolót feltenni megköszönném. Most megyek mert felkelt a lányom
Vargazita.
Nei Poriban van egy gyönyörü szállás, magyar irodáé, légkondis kertben szökökút stb. Weekend travel üzemelteti, a honlapján ott van fotó is a belsejérõl. van elcsiszámom, de ha beütöd a google ba ,hogy Weekend travel ki is adja és rámész a nei pori szállásra.
Sztem árban is megfelelõ.
Giti
Szia Yvett.
Üdv újra itthon. Minden jo volt? A képeket N. Porirol anno megkaptad tõlem emailben? Megtalltátok azt a tavernát a sarkon, amit irtam és küldtem is fotot? Csak a nevét nem tudom.
Gitike
Sziasztok!
mi is holnap utazunk!végre!még kicsit parázok a buszozástól,de már alig várom hogy ott legyünk!ha hazajöttünk majd irok beszámolot!addig is üdv.mindenkinek!
Ma hívtak a Dias Zeus-tól hogy hétfõn nem 12-kor megyünk,hanem 8-kor
Remélem azért nem lesz hosszabb az út vagy valami,vagy mindenhol leszünk csak Nei Poriban nem
Mindenesetre belém baszták most az ideget,már variálnak
caleb,
A korábbi indulás oka, az összevonás. Mivel kevesebben fizettek be a vártnál egy azon üdülõhelyre. Mivel ebben az idõszakban utaznak a Stavros-Vrsana-Asprovalta irányba menõk is, így nagy valószínüséggel velük lesztek összerakva. Ha igen, akkor biztosan hosszabb lesz valamivel az út, mintha egyenesen Nei Poriba mennétek.
Bár tudom, hogy nem könnyû, de próbáld meg a jó oldalát nézni. Egyrészt már most fel tudsz készülni lelkileg. Másrészt, a Nei Poirba menõk nem igazán szoktak eljutni Göröghon ezen részére, így próbált felfgoni úgy, mint ingyen fakultatív, vagy élõ elõzetes ezekrõl a helyekrõl, s ha megtetszik jövõre talán ideutaztok
Ha igazán biztosra akartok menni, akkor kérdezzétek meg az itthoni irodát a korábbi indulás okáról.
Felhívtam õket,és azt mondták,hogy egyenest oda megyünk,de ezt nem tudom elhinni,azt is mondták hogy majd ha nagyon korán odaérünk biztosítják a csomagok õrzését,mi meg mászkálhatunk addig. Most már kicsit lehiggadtam, max ha nagy kerülõt teszünk filmezek ott is.
Csak az utazás ne tartana olyan sokáig,nem tudom mit csinálunk addig a buszon. Azért köszi a megértõ szavakat,megyek is pakolni,mert holnap INDULÁS
Pedig itt vagyok rendszeresen, csak keveset írok. Ezt a topicot olvasom fõleg, mert infókat gyûjtök anyumnak.
Most, hogy kedden kiderült, hogy 30 nap múlva indulhatok Hellaszba, még a régi jó kedvem is elõjött.