Nei Pori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 10231
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76493 Üzenet linkje2008-08-12 13:19:09 

Remélem az Istenek velünk lesznek icon_smile.gif
# 10232
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Berili
Aktív fórumos
Aktív fórumos
252 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76492 Üzenet linkje2008-08-12 13:17:37 

Már néztem én is, szerintem szép idõvel vár bennünket a nagy görög végtelen.... icon_biggrin.gif
# 10233
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76456 Üzenet linkje2008-08-12 12:04:18 

# 10234
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76258 Üzenet linkje2008-08-11 13:18:35 

Én még vegetálok nem nagyon pakolgatok mert sok a melóóóó...A zöldkártyám az megvan az EU kártya is a biztositásom az meg éves tehát nincs rá gondom,csak az asszonynak kell kötnöm itt a neten,de az is gyorsan megy icon_smile.gif
Nei Pori már nagyon vár minket icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

# 10235
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Berili
Aktív fórumos
Aktív fórumos
252 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76252 Üzenet linkje2008-08-11 13:11:55 

Szia Yvet!!! Annyira örülök, hogy jól érezted magad. Ugye nem volt baj a kicsivel? Szerintem vele volt a legkevesebb ... icon_smile.gif

Mesélj, írj, küldj képeket...

Robi, én tegnap kezdtem összarakni a kicsi lány holmijait, amit már a bölcsibe nem adok rá és lassan megnyitom a táskát és pakolok!!!! Két hét az két hét... Igaz, mi egy héttel korábban megyünk!!! A zöld kártyát már elintéztem, EU kártyát szintén, utasbiztosítást kell még kötnöm... Többet is néztem. Valakinek valamilyen tapasztalata... Kivéve Postabiztosító, amikor Stavroson ellopták az összes holminkat, semmit nem térített belõle vissza. A céges mobilról számlát kért (esze semmi!!), az ékszerekrõl számlát kért, az iratokat utólag akarta fizetni, miután már elkészültek, de végül abból sem kaptunk vissza egy fillért sem. Igazán megérte velük biztosítást kötni... icon_sad.gif

# 10236
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76207 Üzenet linkje2008-08-11 09:41:34 

Yvett icon_exclaim.gif
Szóhóz sem jutok icon_lol.gif
Remélem nagyon jól éreztétek magatokat....
Milyen volt az útatok,ide oda icon_question.gif
Remélem kipihentétek magatokat és sokat kirándultatok...
Merre jártatok icon_question.gif
Ha lessz egy kis idõd rakhatnál fel képeket is icon_rolleyes.gif

Üdv:Robi

# 10237
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Yvett
Aktív fórumos
Aktív fórumos
130 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#76185 Üzenet linkje2008-08-11 07:39:46 

Sziasztok!

Nagyon jó volt, tetszik Nei Pori, szerintem a lehetõ legjobb választás volt icon_biggrin.gif

Étterem terén mi szinte mindig máshol ettünk. Volt egy magyar pincér lány (az az étterem ahol egy bólogatós pincér baba áll a sarkon) de meg kell mondjam, hogy mikor utolsó nap a görög pincér szolgált ki valahogy nagyobb adagokat kaptunk... a gyerek is dupla meggylevet kapott

Arra figyeljetek, hogy az idegen vezetõ melyiket nem ajánlja. Amit ajánl, az viszont valszeg elég drága icon_smile.gif

Cserrobi mit szólsz, hogy ettem herkentyûket!!!

Üdv Yvett

Ha valaki megmondaná, hogy lehet képeket beszámolót feltenni megköszönném. Most megyek mert felkelt a lányom

# 10238
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gitike
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
27 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#76118 Üzenet linkje2008-08-10 18:37:17  Válasz a #75826. hsz-ra Előzmény #75826

Vargazita.
Nei Poriban van egy gyönyörü szállás, magyar irodáé, légkondis kertben szökökút stb. Weekend travel üzemelteti, a honlapján ott van fotó is a belsejérõl. van elcsiszámom, de ha beütöd a google ba ,hogy Weekend travel ki is adja és rámész a nei pori szállásra.
Sztem árban is megfelelõ.
Giti

# 10239
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gitike
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
27 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#76117 Üzenet linkje2008-08-10 18:34:10  Válasz a #75475. hsz-ra Előzmény #75475

Szia Yvett.
Üdv újra itthon. Minden jo volt? A képeket N. Porirol anno megkaptad tõlem emailben? Megtalltátok azt a tavernát a sarkon, amit irtam és küldtem is fotot? Csak a nevét nem tudom.
Gitike

# 10240
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Tundike88
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
23 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#76058 Üzenet linkje2008-08-10 15:15:38 

Sziasztok!
mi is holnap utazunk!végre!még kicsit parázok a buszozástól,de már alig várom hogy ott legyünk!ha hazajöttünk majd irok beszámolot!addig is üdv.mindenkinek! icon_biggrin.gif

# 10241
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Caleb
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
18 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#76027 Üzenet linkje2008-08-10 12:37:30 

BRobert írta:
caleb írta:
Ma hívtak a Dias Zeus-tól hogy hétfõn nem 12-kor megyünk,hanem 8-kor icon_confused.gif
Remélem azért nem lesz hosszabb az út vagy valami,vagy mindenhol leszünk csak Nei Poriban nem icon_rolleyes.gif
Mindenesetre belém baszták most az ideget,már variálnak
icon_mad.gif


caleb,

A korábbi indulás oka, az összevonás. Mivel kevesebben fizettek be a vártnál egy azon üdülõhelyre. Mivel ebben az idõszakban utaznak a Stavros-Vrsana-Asprovalta irányba menõk is, így nagy valószínüséggel velük lesztek összerakva. Ha igen, akkor biztosan hosszabb lesz valamivel az út, mintha egyenesen Nei Poriba mennétek.
Bár tudom, hogy nem könnyû, de próbáld meg a jó oldalát nézni. Egyrészt már most fel tudsz készülni lelkileg. Másrészt, a Nei Poirba menõk nem igazán szoktak eljutni Göröghon ezen részére, így próbált felfgoni úgy, mint ingyen fakultatív, vagy élõ elõzetes ezekrõl a helyekrõl, s ha megtetszik jövõre talán ideutaztok icon_smile.gif
Ha igazán biztosra akartok menni, akkor kérdezzétek meg az itthoni irodát a korábbi indulás okáról.


Felhívtam õket,és azt mondták,hogy egyenest oda megyünk,de ezt nem tudom elhinni,azt is mondták hogy majd ha nagyon korán odaérünk biztosítják a csomagok õrzését,mi meg mászkálhatunk addig. Most már kicsit lehiggadtam, max ha nagy kerülõt teszünk filmezek ott is.
Csak az utazás ne tartana olyan sokáig,nem tudom mit csinálunk addig a buszon. Azért köszi a megértõ szavakat,megyek is pakolni,mert holnap INDULÁS icon_smile.gif

# 10242
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Cserrobi
Törzstag
Törzstag
2657 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#75895 Üzenet linkje2008-08-09 13:55:26 

Yvett írta:


Megérkeztünk icon_cry.gif

Nagyon jó volt.

Yvett


Sziaaaaaaaaaaaaaaa Yvett icon_lol.gif

Üdv itthon,bocsi most olvasok visszafelé és most vettelek észre icon_rolleyes.gif

# 10243
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#75861 Üzenet linkje2008-08-09 13:06:43  Válasz a #75857. hsz-ra Előzmény #75857

Már nem! icon_lol.gif De amíg úgy volt, hogy idén nem mehetünk, addig nagyon fájó szívvel olvastalak benneteket.
# 10244
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#75857 Üzenet linkje2008-08-09 13:04:11  Válasz a #75855. hsz-ra Előzmény #75855

Ideáig netán rossz kedved volt?! icon_rolleyes.gif


Legutóbb atosz szerkesztette (2008-08-09 13:07:22), összesen 1 alkalommal
# 10245
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csutek
Spec. Fórum tag
Spec. Fórum tag
1801 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#75855 Üzenet linkje2008-08-09 13:00:24  Válasz a #75844. hsz-ra Előzmény #75844

Szia Atosz!

Pedig itt vagyok rendszeresen, csak keveset írok. Ezt a topicot olvasom fõleg, mert infókat gyûjtök anyumnak.
Most, hogy kedden kiderült, hogy 30 nap múlva indulhatok Hellaszba, még a régi jó kedvem is elõjött. icon_lol.gif

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 682 683 684 ... 901 902 903   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu