Utazási irodák
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 366 367 368 ... 466 467 468   >
Üzenet
  Antero | #87763 Üzenet | 2009-01-14 18:42:34 |
Kyra írta:
Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Ferrari! icon_biggrin.gif Neked is BUÉK! icon_wink.gif

Antero! icon_smile.gif
Köszi a jótanácsot! Sajnos ez elmondható a TUI közös "fussunk-fussunk itt megállunk és vásárolhatsz" útjairól is. icon_rolleyes.gif Alapból fenntartásaim vannak a kitelepített idegenvezetőkkel szemben. Jó tapasztalatom nincs velük kapcsolatban. Augusztus végére már legtöbbször beleunnak az egészbe és már csak nyűg az utas.
Ezért inkább fogunk egy térképet, utikönyvet és egyénileg járjuk be a helyet.


icon_lol.gif

tetszik !!!!!4 : " kitelepített idegenvezetők..."

adná Isten !
  Ferrari | #87761 Üzenet | 2009-01-14 18:40:13 |
Macsosz!

Írj nekik egy mail-t és küldenek Neked is.
  Kvalcsi | #87759 Üzenet | 2009-01-14 18:23:47 |
Ma kaptam ezt az e-mailt az Apollón traveltől.

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2009 nyári árualapunk már foglalható!
Árainkat irodánkban (1065 Budapest, Bajcsy-Zs. út 45.), partnereinknél illetve honlapunkon ( www.apollontravel.hu ) is megtalálhatják.
(Nei Pori és Chalkidiki áraink pár napon belül várhatók.)
A szálláshelyek leírásai és képeit az elkövetkezendő hetekben frissítjük.
Katalógusunk nyomtatott változata várhatóan január második felében jelenik meg.

Foglaljon First Minute kedvezményekkel 2009 március 31-ig (és amíg van hely)!!


Üdvözlettel:

Apollon Travel csapata[/img]
  Kvalcsi | #87756 Üzenet | 2009-01-14 17:55:04 | Válasz a #87755. hsz-ra Előzmény #87755
Szia Macsosz!

Az Aeolusnál úgy kaphatsz törzsutas kártyát, hogy ha 3-szor utaztál már Velük. Nekem már tavaly volt, mert Koson, Zakynthoson és Krétán is Velük voltam.
  Macsosz | #87755 Üzenet | 2009-01-14 17:34:19 | Válasz a #87734. hsz-ra Előzmény #87734
Szia WhiteFrost icon_biggrin.gif
Hogy jutottatok törzskártyához?-mi kell hozzá icon_question.gif
Ha postázzák a katalógust,akkor lehet,h.már az irodában is lehet
beszerezni icon_question.gif icon_question.gif
Üdv,Macsosz icon_biggrin.gif
  WhiteFrost | #87734 Üzenet | 2009-01-14 12:36:09 |
A múlt héten kaptuk meg az Aeolustól a törzsutas kártyát és a levélben az ígérték, hogy a hónap közepére kipostázzák az új katalógust. icon_smile.gif
Kíváncsian várjuk mi lesz benne icon_question.gif
  Erici | #87641 Üzenet | 2009-01-13 10:41:46 | Válasz a #87625. hsz-ra Előzmény #87625
Én tavaly voltam először a Németh travellel, szerintem nagyon normális egy társaság, még köszönőlevelet is írtam nekik.
Előző évben a dicsőített Grand tours-szal... bizony befürödtünk. Pökhendi hozzáállás, szervezetlenség - sok negatív tapasztalat.
Szerintem még a Panorama tours is egy jó iroda.
Régebben utaztam a Re-tour kaposvári céggel is, de sajna már nem járnak Hatvan felé, és a nevük is megváltozott azóta.
  Kyra | #87640 Üzenet | 2009-01-13 09:55:31 |
Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Ferrari! icon_biggrin.gif Neked is BUÉK! icon_wink.gif

Antero! icon_smile.gif
Köszi a jótanácsot! Sajnos ez elmondható a TUI közös "fussunk-fussunk itt megállunk és vásárolhatsz" útjairól is. icon_rolleyes.gif Alapból fenntartásaim vannak a kitelepített idegenvezetőkkel szemben. Jó tapasztalatom nincs velük kapcsolatban. Augusztus végére már legtöbbször beleunnak az egészbe és már csak nyűg az utas.
Ezért inkább fogunk egy térképet, utikönyvet és egyénileg járjuk be a helyet.
  Vadevezõs | #87625 Üzenet | 2009-01-12 23:54:50 | Válasz a #87201. hsz-ra Előzmény #87201
Én évek óta Németh travellel járok.Nekem eddig nem volt gondom,sőt ők hoztak haza egy Paraliai nyaralás után mert ami kivitt csődbe ment mire vége lett a nyaralásomnak.
  Asteri | #87624 Üzenet | 2009-01-12 23:28:17 |
Sziasztok!

Eddig én is úgy gondoltam, hogy talán azért drágább a Neckermann, mert a színvonal is magasabb... de sajnos nem minden esetben van így. Tavaly Koson, a Costa Angelaban volt a szállásunk és a 15%-os kedvezménnyel + az előfoglalással is jóval többet fizettünk, mint 2 éve az Apollonnál szintén Koson hasonló szállodáért.
Szivesen visszamennék máskor is a C. Angelába, de csak egyénileg.
Ezért a pénzért én többet vártam és az idegenvezető sem volt a helyzet magaslatán...
  Firkamano | #87620 Üzenet | 2009-01-12 21:27:17 | Válasz a #87565. hsz-ra Előzmény #87565
A Neckermann tényleg drága, habár most 16% kedvezményt adnak.
Igazából azért is tűnik magasnak az ár, mert minimum 3 csillagos hotelekről van szó, és én az olcsó apartmanokhoz vagyok szokva icon_smile.gif
  Antero | #87618 Üzenet | 2009-01-12 21:03:48 |
Kyra írta:
Sziasztok!

Mi évek óta a TUI-val utazunk de idén mivel a Neckermann árai sokkal jobbak lehet, hogy tőlük mennénk. Érdekelne a véleményetek velük kapcsolatban! ( telepített idegenvezetők, fakultatív utazások,szállások)


...nincs velük gond , DE [b]NE " kirándulj " velük !!!!![/b]

Nagyon durva áraik vannak !!! Helyi irodákkal akár 30-50%-al olcsóbban
kapod meg ua.-t az utat !!!
  Ferrari | #87617 Üzenet | 2009-01-12 20:38:20 |
Szia Kyra !

B.U.É.K !

Én már többször utaztam a Neckermannal, semmi gondunk nem volt velük.
A kint náluk kínált fakultatív progik drágábbak, mintha egyémilleg szerveznéd, de ez minden irodánál így van.
  Kyra | #87565 Üzenet | 2009-01-12 08:09:12 |
Sziasztok!

Mi évek óta a TUI-val utazunk de idén mivel a Neckermann árai sokkal jobbak lehet, hogy tőlük mennénk. Érdekelne a véleményetek velük kapcsolatban! ( telepített idegenvezetők, fakultatív utazások,szállások)
  BRobert | #87562 Üzenet | 2009-01-12 07:46:25 |
A Dias Zeusztól kapott infó szerint februárban várhatóak az új árak, addig a 2008-as árakon lehet befizetni az utakat.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazási irodák
<   1 2 3 ... 366 367 368 ... 466 467 468   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu