Utazás busszal
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
Hozzászóló Üzenet
# 826
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vscotina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
223 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81785 Üzenet linkje2008-09-24 14:54:03  Válasz a #81784. hsz-ra

Szervusz Juhi!

Szerintem is tudják a sofõrök, hogy merre kell menniük, illetve célszerû. Egy kicsi pillantást kaptunk a bolgár viszonyokból, sajnos elég lehangoló.
Az idõnk elég változó volt, esõ napsütés szél, méteres hullámok. A víz kb. 20-22 fokos a levegõ 18- ha süt, egyébként 12-14 fok. Ha szélvédet helyen vagy akkor még érezni lehet a melegét. Sõt Bulgáriában havas hegycsúcsot is láttunk. Tehát ha nem a tenger a fõ cél, akkor jól fogod érezni magad, mert csavargásra kiváló. Kicsit zavaró, hogy szezonvég gyanánt nagyon sok bolt, taverna lehúzta a rolót, mert már nem éri meg kinn lenni.

# 827
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81784 Üzenet linkje2008-09-24 14:44:55 

Szia. Remélem a sofõrök is tudnak róla, és akkor ki tudjuk mi is kerülni. Bár ha a buszon ülõk már, kint jár az agyam, és ki fogom bírni a várakozást.
Milyen idõtõk volt?

# 828
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vscotina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
223 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81783 Üzenet linkje2008-09-24 14:42:08  Válasz a #81740. hsz-ra Előzmény #81740

Az elõzõben elfelejtettem leírni, hogy Szalonikiben eleve elterelik a forgalmat és nem engedik Evzoni felé, hanem csak SERRES felé. Kérdezz bátran ha tudok szívesen segítek.
# 829
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vscotina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
223 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81782 Üzenet linkje2008-09-24 14:40:18  Válasz a #81740. hsz-ra Előzmény #81740

Szervusz
Mi ma jöttünk haza és igenis érinti a személyforgalmat a sztrájk.!!
Úgy kerültük el, hogy körbementünk Bulgáriának-Szófiának és így csak 3 órával lett hosszabb az utunk. Mindamellett, mennék vissza ha tehetném.

# 830
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81740 Üzenet linkje2008-09-24 09:13:15  Válasz a #81736. hsz-ra Előzmény #81736

Köszi. Már megijedtem, hogy sokat kell várnunk. icon_lol.gif
Bár a „régi szép emlékek”, mikor nem volt olyan, hogy nem vártunk pár órát, mindig szóba kerül. Azért kibírtuk azt is, a lényeg mindig az volt, hogy Görögországba tartottunk.
icon_lol.gif

# 831
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
AgniTolo
Törzstag
Törzstag
661 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81736 Üzenet linkje2008-09-24 09:02:16  Válasz a #81712. hsz-ra Előzmény #81712

szia. Tudomasunk szerint a sztrajk nem a szemelyforgalmat erinti, hanem az olyan gepjarmuvek atvizsgalasara vonatkozik amik peldaul uzemanyagot, tovabbertekesitesre szant arut szallitanak, igy valoszinuleg nem lesz gond.
# 832
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Juhi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
818 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81734 Üzenet linkje2008-09-24 09:01:15 

frézia írta:
Sziasztok!
Esetleg van valakinek olyan infója, hogy aki most indul Görögországba busszal, az át is jut a görög határon? A sztrájk miatt érdeklõdöm.


Milyen sztrájk? icon_rolleyes.gif

# 833
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81723 Üzenet linkje2008-09-23 23:16:40  Válasz a #81645. hsz-ra Előzmény #81645

icon_biggrin.gif Köszi Atosz icon_biggrin.gif
Kicsit vágom az angolt,mondom kicsit icon_exclaim.gif
Görögül köszönök icon_redface.gif
Üdv,Macsosz icon_biggrin.gif

# 834
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Frézia
Aktív fórumos
Aktív fórumos
197 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81712 Üzenet linkje2008-09-23 22:04:05 

Sziasztok!
Esetleg van valakinek olyan infója, hogy aki most indul Görögországba busszal, az át is jut a görög határon? A sztrájk miatt érdeklõdöm.

# 835
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81645 Üzenet linkje2008-09-23 11:23:59  Válasz a #81640. hsz-ra Előzmény #81640

Úszni tudsz..? icon_lol.gif icon_lol.gif Fakultativan,de maszek alapon is áttudtok majd menni Eloundából.Ha egy kicsit vágod az angolt,egy szál problémátok sem lesz majd meglátod.Egy két görög szó beiktatása is nagyon hatásos.Nekünk az õ nyelvük, ha bárhol is csak egy pár szóval is használtuk
rögtön eredményhez vezetett és még örültek is neki.Némi tapasztalatom már van... icon_wink.gif Sok sikert!!

# 836
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81640 Üzenet linkje2008-09-23 09:10:43  Válasz a #81618. hsz-ra Előzmény #81618

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Nem félünk a farkastól icon_exclaim.gif
De hogy jutok át a szigetre icon_question.gif icon_twisted.gif
Macsosz

# 837
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Atosz
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1762 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81618 Üzenet linkje2008-09-22 22:31:57  Válasz a #81614. hsz-ra Előzmény #81614

Állítólag felütötte a fejét a leprának egy alotróp modosulata és Spinalongán ezt elhallgatva, az ide kirándulók negyede el is kapta.A lappagási ideje lehet 3-8 év...Ingyen és bérmentve megkapható a helyben a vakcina, amit ágyúból lõnek az emberbe... icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mindenkinek kellemes kirándulást Spinalongán! Na ne kajálja meg senki...
Viccnek szántam,hogy izgisebb legyen majd a leprások között. icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Üdv:Atosz.Nálunk még tart a lappangási idõ!Azé ,hogy visszamenjünk.

# 838
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Macsosz
Törzstag
Törzstag
682 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81614 Üzenet linkje2008-09-22 21:47:23 

Sziasztok icon_exclaim.gif SOS icon_exclaim.gif
Tudja esetleg valaki a Spinalonga-i hajó-menetrendet icon_question.gif
Mindjárt indulok icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif
Üdv,Macsosz icon_biggrin.gif

# 839
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Doro
Aktív fórumos
Aktív fórumos
380 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81573 Üzenet linkje2008-09-22 16:17:35 

Sziasztok!

Apollon Travellel utaztunk idén ismét, mivel tavaly elégedettek voltunk velük. Idén sem volt velük különösebb problémánk, a buszok olyanok, amilyenek.
Kifelé egy emeletes busszal mentünk, amin Stavrosra és Thassosra utazók ültek, így elõbb Stavrosra mentünk, csak aztán Thassosra.

Az emeletes busz nem jött be, bár kényelmesebb volt, mint a többi buszuk. Viszont fent utaztunk és nagyon elöl, ahol igen jó a kilengése a busznak. Így kifelé szinte semmit sem aludtunk...

Hazafelé már sima busz jött értünk Thassosra, ami viszont igen kényelmetlen volt és kevés hely volt a lábunknak. icon_sad.gif

Sajnos hazaúton az egyik busz koccolt egy platós kisteherautóval, szerencsére nem sérült senki, csak a szélvédõ tört össze. Az utasok egy részét átszállították a többi buszba az üres helyekre és mi is vártunk több mint egy órát, amíg intézkedtek, de ezzel nekünk nem volt problémánk (volt aki értetlenkedett, hogy miért nem megyünk már).

A sofõrök oda-vissza korrektek, rendesek és segítõkészek voltak. Az út ugyan tovább tartott, mint tavaly, de ez a határokon való várakozás miatt volt.

# 840
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Estella
Aktív fórumos
Aktív fórumos
402 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#81355 Üzenet linkje2008-09-18 23:15:45 

Zsokica! ISTEN HOZOTT!
Sokan voltatok a buszon? most is full-turnus van? vagy már fogynak a turisták és érezhetõ az utószezon?

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Utazás
<   1 2 3 ... 55 56 57 ... 104 105 106   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu