Korfu
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 6136
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsur
Aktív fórumos
Aktív fórumos
68 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58496 Üzenet linkje2008-04-28 20:12:34 

Szia Teki!

Egyezzünk meg...én hagyok kagylót, te meg teknõst...icon_smile.gif Azzal egyébként hol lehet korfun találkozni? kicsur

# 6137
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Teki1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
42 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58495 Üzenet linkje2008-04-28 20:07:46  Válasz a #58409. hsz-ra Előzmény #58409

Kicsur köszi hogy hagysz a kagylókból - már ha lesznek egyáltalán - a négy nap valóban nem nagy elõny, pláne hogy mi a másik részen leszünk legalábbis lentebb. Azért nem leszek elkeseredve ha nem lesz kagyló, mert ahogy itt a fórumon elnézegetem teknõs viszont lesz elég. Az pedig nálam jobb a kagylónál. icon_biggrin.gif icon_razz.gif
# 6138
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bocsika
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
535 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58480 Üzenet linkje2008-04-28 18:00:58  Válasz a #58396. hsz-ra Előzmény #58396

Endreszkriszti!
Mi még akkor is ott leszünk,mert 2 hétre megyünk.Minden infót szivesen veszünk.Honnan jöttök?

# 6139
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szabjoz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#58439 Üzenet linkje2008-04-28 14:18:25  Válasz a #58436. hsz-ra Előzmény #58436

Krumple,

Az igaz, hogy elöbb leér az ember kocsival, de ahhoz azért le kell vezetni azt a 16-20 órát. Így meg Velencéig lenyomja az ember a pályán, aztán felszáll a kompra kiül a medence mellé végighajózik az adrián, megnézi a naplementét és a felkeltét, és kiköt Korfun. Fitten és kipihenten! Mi ezért választottuk ezt a megoldást! Kinek melyik a szimpatikosabb!

# 6140
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krumple
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58436 Üzenet linkje2008-04-28 14:07:05  Válasz a #58408. hsz-ra Előzmény #58408

szabjoz

Köszönöm szépen a választ, de inkább levezetem az egészet mert így hamarabb leérek.

# 6141
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krumple
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58435 Üzenet linkje2008-04-28 13:59:47  Válasz a #58409. hsz-ra Előzmény #58409

kicsur

Ha nem vagy biztos magadban akkor ne ülj motorra ja az utak szerintem jobbak mintb itthon

# 6142
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kicsur
Aktív fórumos
Aktív fórumos
68 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58409 Üzenet linkje2008-04-28 08:48:51 

Sziasztok!
Örömmel látom, hogy a kagylógyûjtõ-mánia nem csak engem ért utol...icon_smile.gif

Teki! Majd meglátjuk, az a 4 nap elõny mennyire elég...(csak annyival megyünk elõttetek) én minden esetre rajta leszek az ügyön, de azért hagyunk nektek is...

Egy kérdés: ha sosem ültem még motoron, érdemes ezt pont Korfun elkezdeni? mert robira gondoltunk, de nem szeretném a nyaralást gipszben tölteni (elég rosszakat hallottam az utakról) elõre is köszi Kicsur

# 6143
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szabjoz
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
6 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#58408 Üzenet linkje2008-04-28 08:47:17  Válasz a #58405. hsz-ra Előzmény #58405

Szia,

A következõ árajánlatot kaptuk a kompolásra Velencétõl - Korfuig: MINOAN LINE
Ind.:      2008. 06. 27. 14.00 órakor Velencébõl. Bejelentkezés a kompra az indulás elõtt 2 órával!
Érk.:     2008. 06. 28. 13.25 órakor Korfura.

Ind.:      2008. 07. 06. 07.00 órakor Korfuról. Bejelentkezés a kompra indulás elõtt 2 órával!
Érk.:     2008. 07. 07. 08.00 órakor Velencébe.   

Három lehetõség van, amik a következõk lennének:
- Fedélzeten való utazás, ahol nincsen foglalt hely, alvás megoldható egyénileg matracon. Ez 4 fõre + 1 szgk.: 411 € összesen (First minute akció keretében 370 € -ért foglalható amíg a készlet tart!)
- Repülõgép fedélzetéhez hasonló ülõ terem, ahol fix 4 hely foglalható, azonban a repülõtõl eltérõen, el lehet hagyni a helyet, és bármikor vissza lehet térni. Ez 4 fõre + szgk.: 539 € összesen (First minute akció keretében 485 € -ért foglalható amíg a készlet tart!)
- Külsõ, 4 személyes ablakos kabin, wc-vel és tussolóval. Ez 4 fõre + 1 szgk.: 1085 € összesen (First minute akció keretében 977 € -ért foglalható amíg a készlet tart!)

ANEK LINES
Ind.:      2008. 06. 28. 12.00 órakor Velencébõl. Bejelentkezés a kompra az indulás elõtt 2 órával!
Érk.:     2008. 06. 28. 14.00 órakor Korfura.

Ind.:      2008. 07. 06. 06.30 órakor Korfuról. Bejelentkezés a kompra indulás elõtt 2 órával!
Érk.:     2008. 07. 07. ??.?? órakor Velencébe.

Három lehetõség van, amik a következõk lennének:
- Fedélzeten való utazás, ahol nincsen foglalt hely, alvás megoldható egyénileg matracon. Ez 4 fõre + 1 szgk.: 414 € összesen
- Belsõ, 4 személyes ablakos kabin. Ez 4 fõre + 1 szgk.: 1024 € összesen

Ha van még kérdésed írj!

# 6144
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Krumple
Aktív fórumos
Aktív fórumos
75 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58405 Üzenet linkje2008-04-28 08:16:23 

Szabjoz

Látom komppal mentek Velencébõl Korfura. Megtudnád írni menyibe kerül a komppal a személyek esetleg a gyerek + kocsi és mennyi idõ az út. Elõre is kösz

# 6145
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Endreszkriszti
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
22 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#58396 Üzenet linkje2008-04-27 22:28:16  Válasz a #53753. hsz-ra Előzmény #53753

szia mi is oda megyun pont abba az apartmanba csak egy hettel kesobb.remelem szep lesz ha megtudok vmi infot irok kriszti
# 6146
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bocsika
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
535 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58351 Üzenet linkje2008-04-27 16:47:16  Válasz a #58348. hsz-ra Előzmény #58348

Brobert!
Igérem,hogy részletes beszámolót fogok írni.Jót és rosszat egyaránt.

# 6147
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
BRobert
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
1021 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58348 Üzenet linkje2008-04-27 15:28:06 

bocsika,

engem pedig majd a buszos tapasztalatod érdekelne, amikor visszajöttél, mivel tervben van egy szeptemberi Korfu, Dias-sal, busszal icon_smile.gif

# 6148
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Bocsika
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
535 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58346 Üzenet linkje2008-04-27 15:16:44 

Szgi!
Ha ilyen óriási tapasztalatod van Moraitikáról meg oszthatnád velünk.Junius 20.-án megyünk busszal a Margaríta apartmannba,ha van infód szivesen vesszük.Autó bérlés,bevásárlás,minden amit egy 5 éves gyerekkel meg lehet oldani.Elõre is köszike.

# 6149
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Szgi
Kiemelt fórumtag
Kiemelt fórumtag
36 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#58269 Üzenet linkje2008-04-26 14:17:22  Válasz a #58226. hsz-ra Előzmény #58226

3x 2-2 hetet voltunk Korfun, Moraitikán, és csillagtúra szerûen közlekedtünk, gyakorlatilag a moraitikai strandon 1x voltunk, az utolsó évben. A szigeten végigmentünk egy párszor, nejem az már igen unta az autókázást, de bejárni vmit csak így lehet ha nem 5-6 hetet töltesz kint, mint néhány angol vagy német fiatal. Egyébként tavaly Zakynthoson voltunk, 9 nap alatt simán összejött 1500 km és nem is voltunk mindenütt.
# 6150
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Teki1
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
42 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#58234 Üzenet linkje2008-04-26 09:20:00  Válasz a #58221. hsz-ra Előzmény #58221

Elõre is köszönöm debi81 és egészségedre a likört. Biztos nagyon jó lesz Neked. Várom/juk a friss híreket majd ha hazajöttél. icon_smile.gif
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 409 410 411 ... 481 482 483   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu