Nei Pori
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
Hozzászóló Üzenet
# 4411
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175650 Üzenet linkje2011-09-14 22:20:35  Válasz a #175618. hsz-ra

Szia csabinaagnes!

A kisöreg valóban nagyon jó fej és voltak akkor is látogatók, amikor mi, akik nem voltak hajlandóak bemenni hozzá akárhogy is hívogatta őket. Egyedül lakik, nagyon szereti a vendégeket. Jól elbeszélget mindenkivel és szívesen ad apró ajándékokat is. Mi kaptunk egy hatalmas szatyor kagylót icon_smile.gif Megígértette velünk hogy elküldjük a képeket, de eddig sajna nem jutottunk el odáig. De egyszer mindenképpen küldön neki. Megvan a címe is. A talik nagyon klasszak, kár hogy a miénkre csak kevesen jöttek el. De így is nagyon jól éreztük magunkat. Jó személyesn is elbeszélgetni és megismerni azokat akikkel itt a fórumon, talán hosszú időn keresztül beszélget az ember. Szerencsére eddig csupa kedves és szimpatikus emberrel találkoztam innen a fórumról. Örülök is hogy olyan sok embert ismerek személyesen is icon_smile.gif De azt hiszem ez a dolog, amit Görögországnak hívnak könnyen szerez barátokat és sorstársakat, akiket ugyanúgy elvarázsol és megbabonáz ez a csodálatos ország.

# 4412
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Sancho.dl
Törzstag
Törzstag
2070 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175648 Üzenet linkje2011-09-14 22:14:19  Válasz a #175609. hsz-ra Előzmény #175609

Szia Saci!

A görög söröknek van egy jó tulajdonsága icon_smile.gif Nincs az a keserű mellékízük, így azok is szívesen megkóstolják akik amúgy nem szeretik. Pedig a Mythos és a Fix sörök nagyon finomak. Sajnos idénre elfogyott az összes, de jövőre megint élvezhetem őket icon_smile.gif A FIX.nél én olyan finom édeskés illatot éreztem, de lehet hogy csak valaki ott ült a közelemben icon_smile.gif
Örülök, hogy Te is csatlakoztál azokhoz, akik kipróbálták eme finom nedűket icon_smile.gif

# 4413
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Jamasz
Törzstag
Törzstag
541 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175646 Üzenet linkje2011-09-14 22:08:05  Re:

Pinga írta:
Szia Jamasz, hogy birjátok nélkülünk? icon_cool.gif



Koszi, elvagyunk. Cinthyaekkal jol osszejottunk, sot a Dimitraban lako tobbi magyar vendeggel is. Jo kis csapat.

# 4414
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Greekland.hu
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
1 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#175645 Üzenet linkje2011-09-14 22:05:07  Válasz a #175609. hsz-ra Előzmény #175609

A Fixről jut eszembe: icon_smile.gif

A Nagy Görög Sörteszt
https://greekland.hu/gorogorszag/index.php?oldal=gorog_sor

# 4415
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#175643 Üzenet linkje2011-09-14 21:53:07 

Tök jó! Sikerült! Ugye mindenki ráismer?
# 4416
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#175642 Üzenet linkje2011-09-14 21:39:40 

Na ezt én is kipróbálom.

# 4417
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pinga
Törzstag
Törzstag
1707 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175641 Üzenet linkje2011-09-14 21:14:12  Válasz a #175637. hsz-ra Előzmény #175637

mi ezzel a gond? egész frissnek látszik
# 4418
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vscotina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
223 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175637 Üzenet linkje2011-09-14 20:22:35  Válasz a #175634. hsz-ra Előzmény #175634

köszönöm, rögtön ki is próbálom.

legmegrázóbb fotóm: még a szempilláját is meghagyták


# 4419
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pinga
Törzstag
Törzstag
1707 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175634 Üzenet linkje2011-09-14 19:24:11  Válasz a #175633. hsz-ra Előzmény #175633

na innen a legalso linkjét kell bemásolni a direkt link a képhez nevüt majd megnyomod itt az img gombot és közvetlenül utána beilleszted,kész


# 4420
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Pinga
Törzstag
Törzstag
1707 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175633 Üzenet linkje2011-09-14 19:17:12 

vscotina írta:
Szervusztok

Találtam egy ilyen linket, valaki érdeklődött eziránt. Jó lenne elrakni, hogy jövőre is meglegyen icon_smile.gif


https://greekland.hu/gorogorszag/index.php?oldal=menetrend

Egyébként tudok ide a fórumba képet beszúrni???[/img]


Szia

van olyan hogy https://kepfeltoltes.hu/ ide betallozod a gépedröl a képet majd feltöltöd,utána alul megjelennek linkek ,onnan a legalsot vágolapra másolod, itt megnyomod az img gombot és ami megjelenik utána beilleszted azt a linket amit amott kaptál és már kész is

# 4421
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Vscotina
Aktív fórumos
Aktív fórumos
223 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175628 Üzenet linkje2011-09-14 18:29:41  Válasz a #175606. hsz-ra Előzmény #175606

köszönöm szépen, nektek is üdv.
# 4422
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kovacsgyula53
Törzstag
Törzstag
798 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175625 Üzenet linkje2011-09-14 17:55:30  Válasz a #175624. hsz-ra Előzmény #175624

icon_lol.gif Üdv újra köztünk "Vscotina"
# 4423
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kovacsgyula53
Törzstag
Törzstag
798 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175624 Üzenet linkje2011-09-14 17:54:32  Re:

Pinga írta:
nem is Rád értettem a szellemet,de ö tudja ám csak lapit icon_wink.gif

Sziasztok, nem lapítok csak sok gondom akadt. Majd még meg is unjátok a "szellemességem"
Üdv A szellem... icon_wink.gif

# 4424
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Feripapu
Aktív fórumos
Aktív fórumos
89 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#175620 Üzenet linkje2011-09-14 14:31:52 

csabinaagnes írta:
… Ja, össze számoltam, hogy hány darab képet készítettünk az egy hét alatt, két géppel. Kiválogatva, a selejtek kidobálása után is maradt 1744 db…

Ja… icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Csak gratulálni tudok. icon_cool.gif Ha jól számolom, akkor ez mondjuk kereken 1.800 felvétel két géppel egy hét alatt, azaz kb. 900 db gépenként, ami annyit tesz, hogy csaknem 130 db naponta, vagyis mondjuk reggel 8-tól este 8-ig számolva több mint tíz kép óránként, azaz 6 percenként egy kép átlagban. (Nem tudom, mi van a képeken, de el tudom képzelni icon_biggrin.gif icon_redface.gif ; remélem megtartod magatoknak emléknek; minden bizonnyal az unokák is fogják élvezni…icon_wink.gif ) És mikor nyaraltatok? icon_confused.gif (Ez buta kérdés volt icon_redface.gif ; nyilván a maradék öt percekben... icon_wink.gif)

# 4425
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Csabinaagnes
Aktív fórumos
Aktív fórumos
144 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#175618 Üzenet linkje2011-09-14 13:51:06 

Kedves Gyula, és Sancho!!!

Nagyon szépen köszönöm a dicséreteket, a beszámolóval kapcsolatban. Igyekeztem minél több információt megosztani veletek.

Gyula!!

A hullámoktól nem féltünk, inkább csak az volt vele a baj, hogy nem bírtunk velük, mert erősebbnek bizonyultak mint mi. De hogy csodálatos látvány, az biztos. Ja, össze számoltam, hogy hány darab képet készítettünk az egy hét alatt, két géppel. Kiválogatva, a selejtek kidobálása után is maradt 1744 db. Majd télen nagyon jó lesz nézegetni, és nosztalgiázni egy kicsit.

Sancho!!

Én is nagyon sajnáltam, hogy nem volt otthon a kisöreg, a kagylóháznál. Biztos aranyos, és közvetlen bácsika ahogy írtad.
Igen, szerencsére a találkák jól sikerültek. Tényleg jó dolog megismerni a fórum társakat. Az is igaz, hogy a második találkozón, én csak rövid ideig voltam jelen, de mivel mi is egy nagyobb társasággal voltunk éppen vacsorázni, így hamar elváltam a többiektől. Saciékkal, megbeszéltük, hogy majd másnap este talizunk, de akkor kezdett el esni az eső amikor indultunk volna, így csak a közelben ejtettünk meg egy gyors gyrost, és e- miatt elmaradt a találkozás. A mai napig sajnálom a dolgot, de a természettel nem lehet szembeszállni. Nem lenne rossz itthon összehozni egy nagy fórumos találkozót, csak szerintem nagyon szét vagyunk szóródva az országba, és nagyon nehéz lenne úgy összehangolni a dolgot, hogy az mindenkinek megfeleljen.( hely, időpont)

BRobert!!!

Megnéztem a képeidet, és elolvastam a beszámolódat is. Mind kettőhöz gratulálok, nagyon jók lettek.

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Népszerû üdülõhelyek
<   1 2 3 ... 294 295 296 ... 901 902 903   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu