#2288292015-05-13 07:24:20 Válasz a #228803. hozzászólásra
Köszi Kónyú,bocsi de azt hittem te mindenhol voltál már...........nálunk aug. lesz Lefkada. Zakyra mi is csak azért megyünk mert az utazás kiállitáson fillérekért vettem az egy hetet szállás + utazás egyben.
#2287602015-05-11 09:17:25 Válasz a #228676. hozzászólásra
Szia!
Alagúton valamint hídon is átvisz az út.
Az alagútból mint már írták semmit se fogsz észrevenni, egy betonfalú téglalap előtte fizető kapuval.
A hidat már észre fogod venni. Főleg ha éppen a hajóknak lesz nyitva.
Onnan tudod hogy közel jársz, hogy el fogtok menni közvetlen a reptér mellett. Na onnan még kb 1-másfél óra és már ott is vagytok.
Mi minden évben szeptember első hetében megyünk. Vihar előfordult már többször is, de max 1 napi rossz időt tudsz kifogni. Hozzáteszem élmény volt tavaly a rossz idő is, mert akkor voltunk hajókiránduláson. Rossz idő bármikor lehet, de olyan biztos nem lesz hogy egész héten essen.
Igen már nagyon kevés van.A jövö hét elmegy s utána lehet készülni mit is rakjunk vigyünk. Pargába megyünk elöször mivel utba esik egy kicsit lazitunk boklászunk.S alszunk egyet a Villa Crhisanthiban s másnap indulás Nidribe a továbbiak meg adják magukat.
Mi októberben voltunk átutazóban,kirándulni Lefkadán, és Pargán nyaraltunk. Hát, volt vagy 30 fok, ez biztos. Rommá égtünk, naptejet persze nem vittünk, mondván októberben hideg lesz. Fürödtünk, napoztunk, hajóztunk:) No para, szerintem meleg lesz!!!