Lefkada
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 2086
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fordkasanya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
132 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228838 Üzenet linkje2015-05-13 12:16:02  Válasz a #228833. hozzászólásra

Szia Gudli, 07.07 indulunk vissza, Hellasz Holidays, Laganas
# 2087
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228833 Üzenet linkje2015-05-13 09:12:17 

Fordkasanya! Akkor mi váltani fogjuk egymást. Melyik utazási irodánál foglaltatok?
# 2088
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fordkasanya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
132 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228829 Üzenet linkje2015-05-13 07:24:20  Válasz a #228803. hozzászólásra Előzmény #228803

Köszi Kónyú,bocsi de azt hittem te mindenhol voltál már...........nálunk aug. lesz Lefkada. Zakyra mi is csak azért megyünk mert az utazás kiállitáson fillérekért vettem az egy hetet szállás + utazás egyben.
# 2089
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228803 Üzenet linkje2015-05-12 11:50:25  Válasz a #228752. hozzászólásra Előzmény #228752

Fordkasanya!
Ha engem kérdeztél, nem jártunk Zakynthoson, mivel oda éppen nem vágyunk, de a szaktopikban tuti kapsz jó tippeket Laganasra.

# 2090
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Jox
Admin
Admin
3258 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228800 Üzenet linkje2015-05-12 08:36:00 

# 2091
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Alfie
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228799 Üzenet linkje2015-05-12 08:25:55 

Üdv mindenkinek!
Július 10-én csütörtökön indulunk a délutáni órákban Lefkadára. 3 és 6 éves gyerekekkel. Esetleg van valaki aki ekkor indul?

# 2092
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kotyi
Aktív fórumos
Aktív fórumos
119 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228760 Üzenet linkje2015-05-11 09:17:25  Válasz a #228676. hozzászólásra Előzmény #228676

Szia!
Alagúton valamint hídon is átvisz az út.
Az alagútból mint már írták semmit se fogsz észrevenni, egy betonfalú téglalap előtte fizető kapuval.
A hidat már észre fogod venni. Főleg ha éppen a hajóknak lesz nyitva.
Onnan tudod hogy közel jársz, hogy el fogtok menni közvetlen a reptér mellett. Na onnan még kb 1-másfél óra és már ott is vagytok.

Mi minden évben szeptember első hetében megyünk. Vihar előfordult már többször is, de max 1 napi rossz időt tudsz kifogni. Hozzáteszem élmény volt tavaly a rossz idő is, mert akkor voltunk hajókiránduláson. Rossz idő bármikor lehet, de olyan biztos nem lesz hogy egész héten essen.

# 2093
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fordkasanya
Aktív fórumos
Aktív fórumos
132 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228752 Üzenet linkje2015-05-11 06:47:27  Válasz a #228729. hozzászólásra Előzmény #228729

Szia,mi 05.30 án Zakyn kezdünk (laganas) esetleg van ötleted javaslatod ,hol együnk,valami jó tipp? köszi
# 2094
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228729 Üzenet linkje2015-05-10 12:57:25  Válasz a #228728. hozzászólásra Előzmény #228728

Be kell szerezni a limonádénak valót icon_smile.gif

# 2095
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228728 Üzenet linkje2015-05-10 12:52:37 

Itt kezdünk 2 hét múlva icon_smile.gif

# 2096
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228695 Üzenet linkje2015-05-08 18:00:10 

Igen már nagyon kevés van.A jövö hét elmegy s utána lehet készülni mit is rakjunk vigyünk. Pargába megyünk elöször mivel utba esik egy kicsit lazitunk boklászunk.S alszunk egyet a Villa Crhisanthiban s másnap indulás Nidribe a továbbiak meg adják magukat.
# 2097
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228686 Üzenet linkje2015-05-08 08:47:04 

húúúúúúszzz????????? Le mered írni??? Mi meg itthon húzzuk az igát!!! Uhh de jó lesz Neked! Hamarosan indulsz icon_smile.gif
# 2098
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228685 Üzenet linkje2015-05-08 06:52:41 

remélem most is jo idő lesz Máj vége-jun eleje ebbe a húsz napba.
# 2099
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
AGICA2
Törzstag
Törzstag
675 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#228683 Üzenet linkje2015-05-07 20:57:12 

Mi októberben voltunk átutazóban,kirándulni Lefkadán, és Pargán nyaraltunk. Hát, volt vagy 30 fok, ez biztos. Rommá égtünk, naptejet persze nem vittünk, mondván októberben hideg lesz. Fürödtünk, napoztunk, hajóztunk:) No para, szerintem meleg lesz!!!
# 2100
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Gudli
Törzstag
Törzstag
1067 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#228678 Üzenet linkje2015-05-07 15:51:47 

Az időjárás miatt én nem aggódnék. Szeptember elején még tombol a nyár.Rengetegen utaznak még szeptember közepén is.
KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 139 140 141 ... 570 571 572   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu