Lefkada
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
Hozzászóló Üzenet
# 1951
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Thatvanii
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
44 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231209 Üzenet linkje2015-06-27 18:51:58 

a bevándorlók, akik egyébként menekültek! Nem Görögország felé mennek, hanem Németországba, és Angliába.
Kamionokra, és buszokra bújnak, nem személyautóba. Ott ugyanis azonnal kiszúrná őket egy mezei rendőr is.
Jelenleg is több ismerősöm nyaral kint, Athénban, krétán, Sartin, Zakintoson, Pargán, mindegyikük azt mondja, semmit nem érezni abból amit a hiradók szajkóznak.
Bár az egyik sarti melletti strandon láttak egy négert, aki napszemcsiket árul, (biztos bevándorló/menekült) icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Szóval eszem ágában sincs lemondani a nyaralást.

# 1952
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Callisto81
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
22 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231204 Üzenet linkje2015-06-27 18:21:04 

Én is lefkadára megyek és eszünkbe sem jutott a visszamondás!!!
# 1953
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Rollo
Törzstag
Törzstag
1558 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231189 Üzenet linkje2015-06-27 14:53:34 

elég sokszor használtam ezt a brókercéget autóbérlésre; talán legjobbak, árban és lemondhatóságban is. Ajánlom, nézd meg a .eu végződésű oldalt is, nem kizárt, h picit olcsóbb lesz.

Nem tudom, h az mennyire világos, h ez egy brókercég. Vagyis, ők csak közvetítik az autót, nem tőlük kapos fizikailag (de ugye ezt látod a foglalás során).
Biztosítás: ha rákatt a bérlési feltételekre ott, amikor már látod az ajánlott kocsikat, ott látod, h mennyi volna az önrész.
A biztosítás egyéb lehetőségeiről itt tudhatsz meg többwt:


http://maszekutazos.blogspot.h.....2.html?m=1

Helyben vagy előre: elmondható, h ugyanaz a cég olcsóbban adja előre foglalva, mint helyben. Ám ettől még lehetséges,h ennek a cégnek a netes ajánlatánál találsz helyben olcsóbbat. De ha alaposan körbejárod a dolgot, nem csak egy helyen nézed meg az árakat, és Görögországról lévén szó, igyekszel találni minél több kis, helyi céget is megtalálni és tőlük is beszerezni ajánlatokat, és így foglalsz előre, akkor minden valószínűség szerint a legjobb elérhető árhoz közel sikerül foglalnod.

# 1954
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fcbnandi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
49 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231185 Üzenet linkje2015-06-27 14:17:45 

Sziasztok!!!

Gondban vagyok most ezzel az online autóbérléssel kapcsolatban....

http://hu.autoeurope.com/ - on szeretnék bérelni, mivel ezen az oldalon találtam a legolcsóbb lehetőséget.

a kérdéseim a következők:

- Ezzel az oldallal kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata?
- biztosítást külön kell kötni, vagy azt hogy rendezhetem, vagy kell e egyáltalán??
- 2 hétre megyünk lefkadára..... szerintetek hány napra lenne érdemes autót bérelni?? mi 4 napra terveztük, de lehet csak 3 nap lesz belőle... ti hány napra bérelnétek??
- érdekelne még, hogy augusztus végén helyszínen is tudok majd bérelni autót?? nem kell félni, hogy nem lesz, mert olyan sokan vannak??? van ismeőrsöm, aki nem lefkadán... de mondta, hogy helyszínen sokkal olcsóbban tudnék bérelni.....

a fent linkelt oldalon 4 napra 126 euróért látok a legolcsóbban.. szerintetek ez mennyire jó ajánlat???


köszönöm előre is a segítséget.... ha hülyeséget kérdeztem, akkor meg bocsánat... első nyaralásom lesz... még tapasztalatlan vagyok icon_smile.gif

# 1955
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Studis
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
29 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231178 Üzenet linkje2015-06-27 12:17:45 

Szia Alfie!
Mi holnap indulunk 2 kisgyerekkel kocsival Lefkadára. Ha gondolod írok, hogy milyen volt az út, és a sziget. (mármint migránsok ügyében).
Üdv: Studis

# 1956
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fcbnandi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
49 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231175 Üzenet linkje2015-06-27 11:57:24 

Nekem is mondták, hogy ők meggondolnák az utazást Lefkadára a helyzetek miatt.... de szerintem se lesz ott semmi probléma.... ezen a csendes kis "eldugott" szigeten.. icon_smile.gif
# 1957
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Fcbnandi
Kezdő fórumos
Kezdő fórumos
49 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231174 Üzenet linkje2015-06-27 11:56:03 

Kónyu!! nagyon jók a forgó hidas videók! icon_smile.gif Az lenne a kérdésem, hogy ahonnan kamerázol (a 2. és 3. videóban...) az ugye NEM lefkadai oldal?? icon_smile.gif
# 1958
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
MaciG
Törzstag
Törzstag
816 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231172 Üzenet linkje2015-06-27 11:52:16 

Szerintem később ezt nagyon bánni fogod, hogy bedőlsz a média túlzásainak; Lefkadán még attól se kell félni, hogy esetleg leáll a kompközlekedés.
# 1959
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Kuku
Aktív fórumos
Aktív fórumos
175 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231166 Üzenet linkje2015-06-27 11:04:03 

alfie!Lehethogy megbánod..bevándorlók Lefkadán biztos nincsenek és a Görög politikai helyzetből sem sokat éreztél volna a nyaralóhelyen.
# 1960
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Alfie
Aktív fórumos
Aktív fórumos
56 hozzászólás


Nincs beírva úticél.
#231159 Üzenet linkje2015-06-27 06:38:05 

Sajnos töröltük a Lefkadai nyaralást a bevándorlók és a Görög politikai helyzet miatt. Két kisgyerekkel így nem merünk elindulni. Talán majd jövőre. Mindenkinek jó nyarat!
# 1961
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#231092 Üzenet linkje2015-06-26 00:40:55 

Csak érdekességképpen a lefkadai forgóhídról készített 3 videóm, ha valakit érdekel:
https://www.youtube.com/watch?v=BYzAz8GWIK8
https://www.youtube.com/watch?v=VnJvkAg3u9o
https://www.youtube.com/watch?v=Y_zhQFMp5ns

# 1962
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230955 Üzenet linkje2015-06-24 17:41:30  Válasz a #230932. hozzászólásra Előzmény #230932

Ez a Kastos/Kalamos-hajóút a Nikolaos boat túrája volt. Fél 10-kor indult, és bár 5-re írták, de du. 6 után értünk vissza. Meglátogatja a Papanikolis barlangot, de ez a hajó az egyetlen, amelyik szó szerint koppanásig bemegy a barlangba, a homokfövenyen fékez icon_smile.gif Milliószor megnéztük már más hajóval, de ez ezerszer nagyobb élmény! Kastoson megáll másfél órára, ezalatt lehet egy kicsit sétálni a környéken vagy frappézni egyet a parton. Útközben vagy 3 csodás helyen megállunk fürdőzni egy kicsit, majd Kalamoson csak megfordulunk a kikötőben, nem szállunk ki. Előszezonban 20 euro volt kedvezményesen (asszem most 25 lehet, de nem tudom pontosan!), és ebben volt egy kis kaja is (grillezett húsgolyók kenyérrel, zöldségsalival, tzatzikival+ 1 pohár ital). Bőven megérte!!
# 1963
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Majszi2
Aktív fórumos
Aktív fórumos
148 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230932 Üzenet linkje2015-06-24 11:36:57  Idézet innen: #230257

kónyu írta:
Az első napi Kastos/Kalamos út a Nikolaos fedélzetén már fent van a neten az albumomban, ha valakit érdekelne icon_smile.gif A következő napon stoppal Porosba mentünk, és onnan gyalogoltunk a hegyoldalban végig Dessimiig. Szép panorámája Meganissinek. Ez jön legközelebb icon_smile.gif
https://2015lefkada.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/


Kónyu, ez milyen hajó út? Elvitt a szigetre és ott voltatok pár órát? Mert úgy látom nincs közel (vagy nem jót néztem)
Nidriből indult a hajó, mikor? "Kis" hajó? Hány órás út? Ez a 64-es képen étterem icon_smile.gif

Most mi elég messze leszünk Nidritől... másik oldalon

Nagyon kööszi icon_smile.gif

# 1964
KijelentkezvePrivát üzenet küldése
Dodi62
Törzstag
Törzstag
553 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230807 Üzenet linkje2015-06-22 16:40:43 

# 1965
KijelentkezvePrivát üzenet küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Kónyu
Törzstag
Törzstag
3614 hozzászólás



Nincs beírva úticél.
#230806 Üzenet linkje2015-06-22 16:37:18 

KERESŐ:
Nyomtatóbarát verzió
  Fórum : Jón-szigetek
<   1 2 3 ... 130 131 132 ... 570 571 572   >


Copyright © 2003-2026 Hellasz.hu