KÉPEK A FOTÓALBUMBÓL
LEGNÉPSZERŰBB ALBUMOK
NÉPSZERŰBB BESZÁMOLÓK
LEGNÉPSZERŰBB LEÍRÁSOK
LEGNÉPSZERŰBB INFÓK
LEGNÉPSZERŰBB RECEPTEK
NÉPSZERŰBB FÓRUMTÉMÁK
LEGUTÓBBI KOMMENTEK
LEGUTÓBBI LEÍRÁSOK
LEGUTÓBBI GÖRÖG HÍREK
LEGNÉPSZERŰBB ZENÉK
LEGUTÓBBI ÜZENETEK

Aktív témák


Autóval Görögországba \ Autóval Görögországba

#250356 lajos3061 2022-06-18
OFF Bocsánat az előző hsz-nél nem jelenitette meg az idézetet igy nem biztos tudja kinek szól a hsz-em. Hogy lehet idézetet be szúrni ON
OFF Bocsánat az előző hsz-nél nem jelenitette meg az idézetet igy nem biztos tudja kinek szól a hsz-em. Hogy lehet idézetet be szúrni ON
#250355 lajos3061 2022-06-18
Szia merről jöttök mikor indultok. Mi is 11-én megyünk olympic beach-re. Este 5-kor indulunk és Tiszaszigetnél lépünk határt.
Szia merről jöttök mikor indultok. Mi is 11-én megyünk olympic beach-re. Este 5-kor indulunk és Tiszaszigetnél lépünk határt.
#250352 emike 2022-06-15
Köszönöm szépen,megnézem :)
Köszönöm szépen,megnézem :)
#250351 Cupimama 2022-06-15
Üdv neked is! Igen ,már a zöldet lecserélték fehérre. A héten kaptuk meg az újat,az is fehér!
Üdv neked is! Igen ,már a zöldet lecserélték fehérre. A héten kaptuk meg az újat,az is fehér!
#250350 Cupimama 2022-06-15
Emike! Ezt az infót neked szántam!
Emike! Ezt az infót neked szántam!
#250349 Cupimama 2022-06-15
Szia! Facebook-on van egy csoport,Autóval Görögországba', nagyon sok infót találsz,érdemes böngészni!
Szia! Facebook-on van egy csoport,Autóval Görögországba', nagyon sok infót találsz,érdemes böngészni!
#250348 Cupimama 2022-06-15
Szia, az engem is érdekel! Július 11- én indulunk Paráliára.
Szia, az engem is érdekel! Július 11- én indulunk Paráliára.
#250347 imgi 2022-06-14
Szia ! addigra visszaérek sajnos, lessz friss infó, szinte ropogós :D
Szia ! addigra visszaérek sajnos, lessz friss infó, szinte ropogós :D
#250346 emike 2022-06-14
Sziasztok,kedves csoporttagok! Július 7-én indulnánk Lefkádára,azokat kérdezném akinek van valami infójuk,hogy üzemanyag ,diesel (Macedón,Görög ) Lehet kapni és milyen árban van ? Azt hittem,hogy tele van infóval a Hellasz de úgy látom ,nincs aki írjon,vagy nem megy senki Görögországba. Bármilyen infót szívesen veszek. Előre is köszönöm szépen:)
Sziasztok,kedves csoporttagok! Július 7-én indulnánk Lefkádára,azokat kérdezném akinek van valami infójuk,hogy üzemanyag ,diesel (Macedón,Görög ) Lehet kapni és milyen árban van ? Azt hittem,hogy tele van infóval a Hellasz de úgy látom ,nincs aki írjon,vagy nem megy senki Görögországba. Bármilyen infót szívesen veszek. Előre is köszönöm szépen:)
#250345 macyca 2022-06-14
Sajnos néhány év kimaradt. Köszönöm a választ!
Sajnos néhány év kimaradt. Köszönöm a választ!




Hirdessen itt!

..:: Bérelhető reklámfelület ::..